banner255
Editör
Editör
08 Kasım 2015 Pazar 17:16
Pamukkale’de Şölen Heyecanı Sürüyor

 Pamukkale ilçe sınırları içinde yer alan mahallelerin arasında kaynaşmayı sağlamayı amaçlayan Pamukkale Belediyesi’nin organize ettiği “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası” heyecanında ilk hafta tamamlandı. 64 takım 10 grupta verdiği mücadelelere I ve J Grubu’ndaki 6 maçla devam edildi.  I Grubu’nda Zümrütspor Korucukspor’u 10-5 yenerek grupta haftanın en farklı galibiyetine imza atarak ilk haftanın lideri oldu. J Grubu’nda ise Pınarkent Gençlikspor, İncilipınar Gençlik karşısında 15-0’lık galibiyet almayı bildi ve adını zirveye yazdırdı. 2 grupta yapılan 6 maçta takımlar toplam 75 gole imza attı.

Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı saha Futbol Turnuvası’nda heyecan Güzelköy ve Kale mahallelerindeki halı sahalarda  9-11 ve 13 Kasım’daki ikinci hafta maçlarıyla devam edecek. Gruplarda alınan toplu sonuçlar ile oluşan puan durumu ve gelecek haftanın maç programı şöyle; 

I GRUBU

Anemonspor 9 – Yunus Emrespor 10

Korucukspor 5 – Zümrütspor 10

Fatih City 5 -  Hürriyetspor 3 

TAKIMLAR              O   G    B    M    A     Y    P    AV.

1-Zümrütspor           1    1    0     0   10    5    3     5

2-Fatih City               1    1    0     0     5    3    3     2

3-Yunus Emrespor     1    1    0     0   10    9    3     1

4-Anemonspor           1    0    0     1    9   10    0    -1

5-Hürriyetspor           1    0    0     1     3     5    0   -2

6-Korucukspor           1    0    0     1     5   10    0   -5
 

J Grubu

Pınarkent Gençlik 15 -  İncilipınar Gençlik 0

Bomcularspor 5 – Kayıhanspor 2

Kurtlucaspor 4 – İncilipınarspor 6 

TAKIMLAR                O    G    B    M    A    Y    P    AV.

1-Pınarkent Gençlik     1     1    0     0   15   0    3    15

2-Bomcularspor           1     1    0     0    5    2    3     3

3-İncilipınarspor           1     1    0     0    6    4    3     2

4-Kurtlucaspor             1     0    0     1    4     6    0   -2

5-Kayıhanspor              1    0    0     1     2    5     0   -3

6-İncilipınar Gençlik      1    0     0    1     0   15    0  -15

               

PAMUKKALE’DE 2. FUTBOL ŞÖLENİ SONBAHAR 2015

2. HAFTA MAÇ PROGRAMI 

A GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Güzelköy Sahası Saat 18.00

Gölemezlispor – Akköy Çerkezspor

Güzelköy Sahası Saat 19.00

Uzunpınarspor – Karakovaspor

Güzelköy Stadı Saat 20.00

Zor Şartlarspor – Kalespor

Alindaspor (BAY)

B GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Güzelköy Sahası Saat 21.00

Bağbaşı Gençlik – Emlak Yönetim

Güzelköy Sahası Saat 22.00

Fikirtepe  United – Karahayıtspor

Kale Sahası Saat 18.00

Yeniköy City – Güzelköy Victory

Çelikspor (BAY)

C GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Kale Sahası Saat 19.00

Reyhanispor – Yıldızlarspor

Kale Sahası Saat 20.00

Kayıhan Gençlik  - PAÜ Böte

Genç Kramponlar (BAY)

D GRUBU

9 Kasım Pazartesi

Kale Sahası Saat 21.00

Küçükderespor – Parsspor

11 Kasım Çarşamba

Güzelköy Sahası Saat 18.00

Örenspor – Kuşpınarspor

Güzelköy Sahası Saat 19.00

Akhanspor – Kervansaray

Güzelpınarspor SK (BAY)

E GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Güzelköy Sahası Saat 20.00

Cankurtaranspor – Soykaspor

Güzelköy Sahası Saat 21.00

TCK Yolspor – Yenilmezlerspor

Güzelköy Sahası Saat 22.00

Karataşspor – Develi Gençlik
 

F GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Kale Sahası 18.00

Gözlerspor – Pamukkale FC

Kale Sahası 19.00

Zeytin City Lavinyespor – Aran Tekstil

Kale Sahası Saat 20.00

Develispor - Haytabeyspor

G GRUBU

11 Kasım Çarşamba

Kale Sahası Saat 21.00

Dostspor İstiklal – Elit Şenelspor

Kale Sahası Saat 22.00

Cumhuriyet Gençlik – Yeniköyspor

13 Kasım Cuma

Güzelköy Sahası Saat 18.00

Asmalı City – Deliktaş İncispor

H GRUBU

13 Kasım Cuma

Güzelköy Sahası Saat 19.00

Aktepe USPAR – Mehmetcikspor

Güzelköy Sahası Saat 20.00

Pamukkale Kartal – Yörükgücü

Güzlelköy Sahası Saat 21.00

Pelitlibağ Esnaf – Tekkeköyspor

I GRUBU

13 Kasım Cuma

Güzelköy Sahası Saat 22.00

Yunus Emrespor – Korucukspor

Kale Sahası Saat 18.00

Hürriyetspor – Anemonspor

Kale Sahası Saat 19.00

Zümrütspor – Fatih City

J GRUBU

13 Kasım Cuma

Kale Sahası Saat 20.00

İncilipınar Gençlik – Bomcularspor

Kale Sahası Saat 21.00

İncilipınarspor – Pınarkent Gençlik

Kale Sahası Saat 22.00

Kayıhanspor - Kurtlucaspor

Son Güncelleme: 10.08.2016 15:43
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.