banner255
Önder ARMUTÇU
Önder ARMUTÇU
15 Kasım 2015 Pazar 18:56
Şölende 2. Hafta tamamlandı

 Pamukkale Belediyesi’nin ikincisini düzenlediği “Pamukkale’de Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda ikinci hafta maçları yapılan 9 karşılaşmayla tamamlandı. 64 takımın 10 ayrı grupta mücadele ettiği turnuvanın 2. Hafta maçlarına Kale ve Güzelköy mahallerinde Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan halı sahalar ev sahipliği yaptı.  Bir maçın hükmen sonuçlandığı turnuvada yapılan 9 maçta takımlar 103 gole imza attı. Maç başına düşen gol sayısının 11 olması dikkat çekti.



G Grubu’nda liderliği Cumhuriyet Gençlik, Asmalı City ve Dost İstiklalgücü takımları paylaşıyor. H Grubu’nda Mehmetcikspor, Uspar’ı 8-4 yenerek puanını 6’ya çıkarırken, Pelitlibağ Esnafspor’u 9-1 yenen Tekkeköyspor ile liderliği paylaşıyor. I Grubu’nda Fatih City ve Yunus Emre takımları 6’şar puanla liderliği paylaşırken, J Grubu’nda da Bomcular takımı 6 puanla zirvede yer aldı. Bu grupta yer alan İncilipınar Gençlikspor takımı statüdeki kuralları uymadıkları  için lige devam edemiyor. Haftanın en farklı skorunu Anemonspor’u 11-0 yenen Hürriyetspor elde etti.



G, H,I ve J gruplarında alınan toplu sonuçlar ile oluşan puan durumları ve gelecek haftanın maç programı şöyle;
 

G GRUBU

Asmalı City 9 – Deliktaş İncispor 4 

TAKIMLAR                   O     G     B     M     A     Y     P     AV.

1-Cumhuriyet Gençlik    2      2     0      0     27    12   6     15

2-Asmalı City                 2      2     0      0     24    11    6    13

3-Dost İstiklalgücü         2      2     0      0     17      6    6      9

4-Yeniköyspor                2      0      0      2    11    19     0    -8

5-Elit Şenelspor              2      0      0      2      9    24     0   -15

6-Deliktaş İncispor          2      0      0      2      9    25     0   -16
 

H GRUBU

Aktepe USPAR 4 – Mehmetcikspor 8

Pamukkale Kartal 4 – Yörükgücü 8

Pelitlibağ Esnaf 1 – Tekkeköyspor 9 

TAKIMLAR                O     G     B     M     A     Y     P     AV.

1-Tekkeköyspor          2      2     0     0     23     6     6     17

2-Mehmetcikspor        2      2     0     0     14     6     6     8

3- Yörükgücü              2      1     0     1     10     7     3     3

4- Aktepe Uspar          2      1     0     1      7     10     3    -3

5-Pelitlibağ Esnaf         2      0     0     2      3     15     0   -12

6-Pamukkale Kartal     2      0      0     2     9     22     0   -13
 

I GRUBU

Yunus Emrespor 9 – Korucukspor 5

Hürriyetspor 11 – Anemonspor 0

Zümrütspor 5 – Fatih City 11 

TAKIMLAR                O     G     B     M      A     Y     P     AV.

1-Fatih City                2      2     0      0     16     8     6      8

2-Yunus Emrespor      2      2     0      0     19    14    6      5

3-Hürriyetspor            2      1      0      1    14      5    3      9

4-Zümrütspor             2      1      0      1    15    16    3     -1

5-Korucukspor            2      0      0      2    10    19    0     -9

6-Anemonspor            2      0      0      2     9     21    0    -12
 

J GRUBU

İncilipınar Gençlik 0 – Bomcularspor 3 (H)

İncilipınarspor 3 – Pınarkent Gençlik 3

Kayıhanspor 6 – Kurtlucaspor 3 

TAKIMLAR                O      G      B      M      A     Y     P     AV.

1-Bomcularspor           2      2      0       0      8      2     6      6

2-Pınarkent Gençlik     2      1      1       0     18      3     4    15

3-İncilipınarspor          2       1      1       0      9      7      4      2

4-Kayıhanspor             2       1      0      1      8       8      3      0

5-Kurtlucaspor             2       0      0      2      7     12      0     -5

6-İncilipınar Gençlik      2      0      0      2      0      18      0   -18

*İncilipınar Gençlik takımı ligden ihraç edildi.

A GRUBU  16.11.2015

TAKIMLAR                                SAHA           SAAT

Alindaspor - Uzunpınarspor       KARAHAYIT      20.00

Kalespor - Gölemezlispor           KARAHAYIT      18.00

Karakovaspor - Zor Şartlarspor  KARAHAYIT      22.00

Akköy Çerkez (BAY)                       

B GRUBU  16.11.2015         

TAKIMLAR                                 SAHA           SAAT

Çelikspor - Fikirtepe United          KARAHAYIT     21.00

Güzelköy Victory - Bağbaşı Gnç.   KARAHAYIT     19.00

Karahayıtspor - Yeniköy City         DEVELİ          19.00

Emlak Yönetim (BAY)                    

C GRUBU 16.11.2015

TAKIMLAR                                 SAHA       SAAT

Genç Kramponlar- Reyhanispor    DEVELİ      22.00

Yıldızlarspor-Kayıhan Gençlik        DEVELİ      18.00

Haytabey Gençlik (BAY)                               

D GRUBU  16.11.2015

TAKIMLAR                              SAHA          SAAT

Güzelpınar - Örenspor               DEVELİ        21.00

Kervansaray -Küçükderespor     DEVELİ        20.00

18.11.2015

Kuşpınarspor- Akhanspor          KARAHAYIT    22.00

Parsspor (BAY)

E GRUBU 18.11.2015

TAKIMLAR                                   SAHA             SAAT

Cankurtaranspor- TCK Yol Spor      KARAHAYIT     18.00

Soykarspor - Develi Gençlikspor      KARAHAYIT    19.00

Yenilmezlerspor - Karataşspor         DEVELİ          20.00

F GRUBU  18.11.2015                        

TAKIMLAR                                  SAHA           SAAT

Gözlerspor - Zeytincity Lavinye     KARAHAYIT    21.00

Pamukkale FC- Haytabeyspor        DEVELİ         22.00

Aran Tekstil- Develispor                KARAHAYIT    20.00

G GRUBU  18.11.2015

TAKIMLAR                                  SAHA        SAAT

Dostspor İstiklal - Cumhuriyet G.   DEVELİ     18.00

Elit Şenelspor - Deliktaş İnci           DEVELİ    19.00

Yeniköyspor- Asmalı City                DEVELİ     21.00

H GRUBU 20.11.2015

TAKIMLAR                                      SAHA        SAAT

Aktepe Uspar- Pamukkale Kartal     KARAHAYIT   21.00

Mehmetçikspor-Tekkeköyspor         KARAHAYIT   20.00

Yörükgücüspor - Pelitlibağ Esnaf      KARAHAYIT   19.00
 

I GRUBU 20.11.2015

TAKIMLAR                                     SAHA         SAAT

Yunus Emrespor - Hürriyetspor      KARAHAYIT   18.00

Korucukspor - Fatih City                   DEVELİ      21.00

Anemonspor - Zümrütspor               DEVELİ      20.00
 

J GRUBU 20.11.2015

TAKIMLAR                                    SAHA        SAAT

Bomcularspor- Kurtlucaspor           DEVELİ       19.00

Pınarkent Gençlik- Kayıhanspor      DEVELİ       18.00

Son Güncelleme: 17.08.2016 18:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.