banner255
Önder ARMUTÇU
Önder ARMUTÇU
28 Kasım 2015 Cumartesi 16:15
Şölende 4. Hafta tamamlandı

 Pamukkale Belediyesi’nin ilkini Haziran ayında düzenlediği halı saha futbol turnuvasının ikincisinde heyecan giderek artıyor. “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Turnuvası” adıyla yapılan müsabakalara 10 grupta 64 takım katılıyor. Pazartesi ve Çarşamba günü olduğu gibi Cuma akşamı da Pamukkale Belediyesi’nin yaptırdığı Irlıganlı ve Yeniköy’deki sahalarda maçlar oynandı. İlk 2 umudu kalmayan takımların maça çıkmama tercihi kullandığı şölende yapılan maçlarda ise mücadele görülmeye değerdi. H Grubu’nda Mehmetcikspor 4 maçını da kazanarak 2. Tura çıkmayı hemen hemen garantilerken, Yunus Emrespor’u 10-2 yenen Fatih City 4’te 4 yaparak ilk 2 için büyük avantaj yakaladı.  J Grubu’nda ise ilk 2 takım olmak için 10 puanlı Pınarkent Gençlik ve İncilipınarspor ile 9 puanlı Bomcular takımları mücadele ediyor.  “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”na 30 Kasım, 2 Aralık ve 4 Aralık’ta yapılacak 5. Hafta maçlarıyla devam edilecek.



Bu müsabakalar E,F,G, H, I ve J gruplarındaki heyecanın tamamlanmasını sağlarken, A,B,C ve D gruplarında ise takımların 2’şer maçı daha kalacak. Cuma akşamı oynanan maçlarda alınan toplu sonuçlar ve oluşan puan durumu ile gelecek haftanın maç programı şöyle; 

 H GRUBU

Pelitlibağ Esnaf 3 – Pamukkale Kartal 0 (H) 

TAKIMLAR                O     G     B     M     A     Y     P     AV.

1-Mehmetcikspor        4     4     0     0     25    13    12    12

2-Tekkeköyspor           4     3     0     1     32    14     9     18

3- Yörükgücü              4     2     0     2     21    14     6       7

4- Aktepe Uspar          4     2     0     2     17    20     6     -3

5-Pelitlibağ Esnaf        4     1     0     3      7     22     3    -15

6-Pamukkale Kartal     4     0     0     4    13    32     0    -19
 

I GRUBU

Fatih City 10 – Yunus Emrespor 2

Zümrütspor 3 – Hürriyetspor 0 (H)

Korucukspor 3 – Anemonspor 0 (H) 

TAKIMLAR                  O     G    B     M    A     Y     P     AV.

1-Fatih City                  4      4     0     0    33   16   12    17

2-Zümrütspor               4      3     0     1    26   23     9     3

3-Yunus Emrespor         4     3     0     1    28   30     9     -2

4-Hürriyetspor               4     1     0     3    20    15     3     5

5-Korucukspor               4     1     0     3    19    26     3    -7

6-Anemonspor               4     0     0     4    16    32    0    -16
 

J GRUBU

Kurtlucaspor 3  – İncilipınar Gençlikspor 0 (H)

Kayıhanspor 0 – İncilipınarspor 3 (H)

Bomcularspor 4 – Pınarkent Gençlik 5 

TAKIMLAR                  O    G     B     M     A     Y     P     AV.

1-Pınarkent Gençlik       4     3     1     0    31     8    10    23

2-İncilipınarspor             4     3     1     0    15     7    10     8

3-Bomcularspor             4     3     0     1    15     7     9     8

4-Kayıhanspor               4     1     0     3     9    19     3   -10

5-Kurtlucaspor               4     1     0     3    10    15     3    -5

6-İncilipınar Gençlik        4     0     0     4     0    24     0    -24

*İncilipınar Gençlik takımı ligden ihraç edildi.

 

 PAMUKKALE'DE 2. FUTBOL ŞÖLENİ SONBAHAR 2015 5. HAFTA MAÇ PROGRAMI

 30 KASIM 2015 PAZARTESİ

 

30 KASIM 2015 PAZARTESİ

 

 

GRUP

 TAKIMLAR

 

SAHA

SAAT

A

Uzunpınarspor - Zor Şartlarspor

 

 

UZUNPINAR

19:00

D

Güzelpınar SK - Küçükderespor 

 

 

UZUNPINAR

20.00

F

Gözlerspor - Develispor

 

 

UZUNPINAR

21.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30 KASIM 2015 PAZARTESİ

 

 

GRUP

 TAKIMLAR

 

SAHA

SAAT

B

Çelikspor - Bağbaşı Gençlik

 

 

KALE

18.00

B

Karahayıtspor - Emlak Yönetim A.Ş.

 

 

KALE

19.00

A

Karakovaspor - Akköy Çerkez

 

 

KALE

20.00

B

Fikirtepe United -  Yeniköy City

 

 

KALE

21.00

A

Alindaspor - Gölemezlispor

 

 

KALE

22.00

 

2 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

 

 

GRUP

 TAKIMLAR

 

SAHA

SAAT

E

TCK Yolspor - Soykaspor

 

 

KALE

18.00

F

Aran Tekstil - Haytabeyspor

 

 

KALE

19.00

G

Dost İstiklalgücü  - Asmalı City

 

 

KALE

20.00

C

Reyhanispor - Kayıhan Gençlik

 

 

KALE

21.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA

 

 

GRUP

 TAKIMLAR

 

SAHA

SAAT

D

Kuşpınarspor -  Parsspor

 

 

AKHAN

18.00

E

Yenilmezlerspor - Develi Gençlik

 

 

AKHAN

19.00

C

Yıldızlarspor -  Haytabey Gençlik

 

 

AKHAN

20.00

E

Cankurtaranspor - Karataşspor

 

 

AKHAN

21.00

4 ARALIK 2015 CUMA

 

 

GRUP

 TAKIMLAR

 

SAHA

SAAT

H

Yörükgücü - Tekkeköyspor

 

 

AKHAN

18.00

J

Pınarkent Gençlik - Kurtlucaspor

 

 

AKHAN

19.00

I

Anemonspor - Fatih City

 

 

AKHAN

20.00

H

Aktepe Uspar - Pelitlibağ Esnaf

 

 

AKHAN

21.00

 

 

 

 

 

 

4 ARALIK 2015 CUMA

 

 

GRUP

 TAKIMLAR

 

SAHA

SAAT

G

Cumhuriyet Genç. - Elit Şenelspor

 

 

KALE

18.00

H

Pamukkale Kartal- Mehmetcik

 

 

KALE

19.00

J

İncilipınarspor -  Bomcularspor

 

 

KALE

20.00

I

Yunus Emre - Zümrütspor

 

 

KALE

21.00

Son Güncelleme: 28.11.2015 18:35
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.